ATRAKCYJNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W NOTTINGHAM

Sherwood Rise, Nottinghamshire £500.00pm
Seller type
Private
Date available
30 Jun 2013
Price frequency
pm
Property type
Flat
Number of beds
2
Rental amount
£500.00
Posted
696 days ago

Description

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nottingham. Położone blisko polskiego centrum spotkań oraz polskiego kościoła, w pobliżu znajduje się rownież Lidl oraz wszystkie inne duże punkty handlowe. Doskonałe połączenie komunikacyjne do większości dzielnic Nottingham. Właścicielem mieszkania jest Angielka, która mówi po polsku.

Mieszkanie posiada ogródek, zamykany garaż, balkon, prywatne wejście oraz dodatkowe miejsce, gdzie można wywiesić pranie. Położone jest w spokojnym, odseparowanym od ulicy zabudową miejscu, idealne dla pary, młodej rodziny lub grupy przyjaciół szukających cichego i prywatnego miejsca zamieszkania.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, posiada nową łazienkę, świeżo wykończone podłogi i nowoczesną, przestroną kuchnię z miejscem jadalnym.. Układ mieszkania to dwie sypialnie (jedna główna i druga o średnich wymiarach), duży pokój gościnny z wyjściem na balkon i strych z podłogą na przechowywanie zbędnych rzeczy.

Zaletą mieszkania jest ekonomiczny system grzewczy, dzięki któremu zużycie energii jest niskie i nie ma potrzeby płacenia dodatkowych rachunków za gaz.

Mieszkanie jest nieumeblowane, wyposażone jest w kuchenkę, lodówkę oraz pralkę.

Dostępne do wynajęcia na przełomie czerwca i lipca, koszt wynajmu wynosi £500 miesięcznie.

Ad ID: 1020391075